Akcia!

Dezinfekcia Sanosil SPORT na obuv, oblečenie, športové a rehabilitačné pomôcky a OOPP

Od: 5,90 

Vysoko účinný dezinfekčný prostriedok na báze peroxidu vodíka a koloidného striebra s dlhotrvajúcim účinkom. Ideálny na ošetrenie obuvi, športových potrieb a rehabilitačných pomôcok. Vhodný na všetky druhy povrchov bez oplachovania, nefarbí a nezanecháva škvrny. Ideálny to fitness centier, rehabilitačných zariadení ale aj do aktívnych domácností. Bez alkoholu a chlóru. Bezpečný pre ľudí, zvieratá a rastliny. Jeho rezíduá sú voda, kyslík a stopové množstvo striebra. Bez zápachu či pridanej vône.

 

V prípade množstevného odberu nás kontaktujte prosím emailom.

Popis

Dezinfekcia Sanosil SPORT na obuv, oblečenie, športové, rehabilitačné a zdravotnícke pomôcky a OOPP ničí baktérie, vírusy, plesne, kvasinky, hnilobu, biofilm a mikroorganizmy spôsobujúce zápach. Neobsahuje alkoholy, fenoly, aldehydy, KAZ a farbivá. Nevysušuje a nemení senzoriku ošetreného povrchu alebo vody. Na povrchu nezanecháva žiadne stopy, nie je potrebné ju oplachovať a neutralizovať, nie je korozívna. Má dlhotrvajúci účinok, bez bakteriálnej rezistencie a je vhodná na všetky typy povrchov, vrátane kožených.

Oblasť použitia:
Vhodný na dezinfekciu vychádzkovej, športovej a pracovnej obuvi, na dezinfekciu rôznej športovej výstroje a rehabilitačných pomôcok, na ošetrenie športového náradia, nástrojov a pomôcok. Ideálny dezinfekčný prostriedok pre posilňovne, telocvične, fitness centrá. Dezinfekcia OOPP. Pri pravidelnom používaní odstraňuje pachy. Ideálna dezinfekcia na pranie športového oblečenia – stačí postriekať ponožky či športové oblečenie pred praním, vhodné na všetky druhy tkanín okrem hodvábu.

Účinnosť:
do 5 min. odstraňuje: Corona virus, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Candida albicans, Escherichia coli (E.coli), Listeria monocytogenes a do 15 min. odstraňuje: Bacillus cereus, Salmonella enteritidis, vírus hepatitídy A (HVA), vírus hepatitídy B (HVB), Enterococcus faecalis a. i.

Čas na biocídny účinok:
V rozmedzí 1 – 60 min.

Dezinfekcia povrchov:
Ošetrený povrch musí byť zbavený hrubých nečistôt. Neriedený roztok nastriekať vo vzdialenosti 20 – 30 cm, alebo aplikovať mopom či jednorazovou utierkou a pred ďalšou manipuláciou treba nechať pôsobiť 1 – 60 min.

Dezinfekcia ponorením:
30 ml Sanosil SPORT / 1 l vody (3% roztok) a veci ponoriť do roztoku, nechať pôsobiť 2 – 4 hodiny, následne neoplachovať a nechať vyschnúť.

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Balenie

500 g, 1 kg, 5 kg, 5kg+500g, 5kg+1kg, 10 kg, 10kg+500g, 10kg+1kg, 20 kg, 25 kg

Informácie

Obrázok je ilustračný., Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.