Zľava!

Dezinfekcia Sanosil Sport

Vysoko účinný dezinfekčný prostriedok na báze peroxidu vodíka a koloidného striebra s dlhotrvajúcim účinkom. Vhodný na ošetrenie obuvi, športových potrieb a rehabilitačných pomôcok.

Katalógové číslo: - Kategórie: ,

Popis

Sanosil SPORT ničí baktérie, vírusy, plesne, kvasinky, hnilobu, biofilm a mikroorganizmy spôsobujúce zápach. Neobsahuje alkoholy, fenoly, aldehydy, KAZ a farbivá. Nevysušuje a nemení senzoriku ošetreného povrchu alebo vody. Na povrchu nezanecháva žiadne stopy, nie je potrebné oplachovať a neutralizovať, nie je korozívny. Má dlhotrvajúci účinok, bez bakteriálnej rezistencie a je vhodný na všetky typy povrchov, vrátane kožených.

Oblasť použitia:
vychádzková, športová a pracovná obuv, dezinfekcia rôznej športovej výstroje a rehabilitačných pomôcok, ošetrenie športového náradia, nástrojov a pomôcok, široké využitie pre posilňovne, telocvične, dezinfekcia OOPP. Pri pravidelnom používaní odstraňuje pachy.

Účinnosť:
do 5 min. odstraňuje: Corona virus, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Candida albicans, Escherichia coli (E.coli), Listeria monocytogenes a do 15 min. odstraňuje: Bacillus cereus, Salmonella enteritidis, vírus hepatitídy A (HVA), vírus hepatitídy B (HVB), Enterococcus faecalis a. i.

Zloženie:
3 g/100 g (3 %) peroxidu vodíka CAS 7722- 84-1 a 0,003 g/100 g (0,003 %) striebra CAS 744022-4.

Čas na biocídny účinok:
V rozmedzí 1 – 60 min.

Dezinfekcia povrchov:
Ošetrený povrch musí byť zbavený hrubých nečistôt. Neriedený roztok nastriekať vo vzdialenosti 20 – 30 cm, alebo aplikovať mopom a pred ďalšou manipuláciou treba nechať pôsobiť 1 – 60 min.

Dezinfekcia ponorením:
30 ml Sanosil SPORT / 1 l vody (3% roztok) a veci ponoriť do roztoku, nechať pôsobiť 2 – 4 hodiny, následne neoplachovať a nechať vyschnúť.

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Balenie

500 g, 1 kg, 5 kg, 25 kg

Použitie