Dezinfekcia a čistenie povrchov SanoCleanAR

Koncentrovaný čistiaci a dezinfekčný prostriedok, ktorý sa používa na odstránenie prírodných a syntetických tukov a mastnôt, organickej kontaminácie a anorganických znečisťujúcich látok.

Katalógové číslo: - Kategórie:

Popis

Dlhotrvajúci účinok proti baktériám (grampozitívnym a gramnegatívnym), vírusom, kvasinkám, hubám a plesniam. Obsahuje zmes kompatibilných tenzidov, ktoré dosahujú ideálny čistiaci účinok proti prírodným a syntetickým tukom a mastnotám, organickej kontaminácií a anorganickým znečisťujúcim látkam. Prípravok je nepenivý a preto má dobrú priľnavosť na všetky povrchy vnútorných rozvodov a veľmi ľahko sa oplachuje.

Oblasť použitia:
všetky povrchy (koberce, plast, kov, sklo, keramika, kameň, porcelán, chróm-niklová oceľ, drevo, atď.). Čistenie a dezinfekcia ležadiel v lekárskej a veterinárnej oblasti, pracovné plochy v laboratóriách, kontaktné miesta (dverové kľučky, tlačidlá výťahu, PC klávesnice, a pod.). Malé vodné systémy a potrubia ako stroje na výrobu ľadu, stroje na kávu/polievky, baktériami infikované filtre/pumpy, armatúry, krájacie dosky, pracovné miesta, časti strojov, tesnenia, atď.

Aplikácie na:
Jemne /znečistené povrchy bez následného kontaktu s potravinami
Nastriekať, roztrieť pomocou utierok, neoplachovať

Veľmi znečistené oblasti, sektor potravinárstva
Nastriekať na zariadenia alebo ich ponoriť, nechať pôsobiť 15 – 30 minút, následne mechanicky očistiť a opláchnuť horúcou vodou.

Malé vodné systémy a potrubia
Naplniť vodný systém roztokom a nechať pôsobiť 2 – 4 hodiny (ideálne cez noc), vypustiť a opláchnuť pitnou vodou.

Čistenie kobercov
Roztok riedený vodou v pomere 1:2 – 1:5, v závislosti od znečistenia a teploty.

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Balenie

1 kg, 5 kg, 25 kg

Použitie

,