Akcia!

Dezinfekcia Sanosil S003 Ag

Od: 3,90 2,90 

Účinná a zároveň bezpečná švajčiarska dezinfekcia na ošetrenie povrchov, vrátane podláh, na báze peroxidu vodíka a striebra, bez chlóru či alkoholu. Spoľahlivo ničí vírusy, baktérie, kvasinky, huby, plesne a spóry a bráni ich opätovnému rastu. Sanosil S003 Ag nie je toxický, mutagénny ani karcinogénny. Jeho reziduá sú voda, kyslík a stopové množstvo striebra. Je bezpečný pre životné prostredie, pre deti, zvieratá či rastliny. Je schválený na kontakt s potravinami, bez nutnosti oplachovania. Je vhodný na každodenné používanie. Bez preukázanej bakteriálnej rezistencie. Vhodný na profesionálne aplikácie, aj do domácností. Vhodný pre alergikov aj astmatikov. Bez zápachu. Spĺňa najprísnejšie štandardy HACCP.

 

V prípade množstevného odberu nás kontaktujte prosím emailom.

Popis

Sanosil S003 Ag ničí baktérie, vírusy, plesne, kvasinky. Neobsahuje alkoholy, fenoly, aldehydy, KAZ a farbivá. Nevysušuje a nemení senzoriku ošetreného povrchu alebo vody. Je schválený na kontakt s potravinami, nemení ich chuť a vôňu. Na povrchu nezanecháva žiadne stopy, nie je potrebné ho oplachovať a neutralizovať, nie je korozívny. Má dlhotrvajúci účinok, je bez bakteriálnej rezistencie a je vhodný na všetky typy povrchov, vrátane kovu, kože, dreva, papiera, plastov. Spĺňa štandardy HACCP.

 

Oblasť použitia:
Sanosil S003 Ag je ideálnou voľbou pri profesionálnych aplikáciách v nápojovom, mliekarenskom, potravinárskom priemysle, na živočíšnych farmách, pri spracovaní mäsa, pri chove a spracovaní rýb, v poľnohospodárstve, v HoReCa sektore, v rôznych prevádzkach a službách ako napríklad v domovoch dôchodcov, v školách a v škôlkach, v zdravotníctve, v nemocniciach, v zdravotníckych zariadeniach, v kozmetickom a farmaceutickom priemysle, vo wellness svete, (bazény, filtre vzduchu a vody), v turizme, pri ošetrení kultúrnych a administratívnych priestorov. Svoje využitie má aj v domácnosti: kuchyne, sanitárne zariadenia, umývateľné plochy, stoly, pulty, dosky na krájanie, odpadkové koše, sedačky, koberce, mobilné telefóny, drobné predmety.

Čas na biocídny účinok:
V rozmedzí 1 – 60 min.

Dezinfekcia povrchov:
Ošetrený povrch musí byť zbavený hrubých nečistôt, neriedený prípravok aplikovať striekaním alebo mopom. Nechať pôsobiť 1 – 60 min.

Dezinfekcia ponorením:
Ponorenie do roztoku s pôsobením 2 – 4 hodiny. Roztok je možné opätovne použiť.

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Balenie

100 g, 500 g, 1 kg, 5 kg, 5kg + 500g, 5kg + 1kg, 10 kg, 10kg + 500g, 10kg + 1kg, 20 kg, 25 kg

Informácie

Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.