Dezinfekcia Sanosil S003 Ag

Od: 3,90 

Účinná a zároveň bezpečná švajčiarska dezinfekcia na ošetrenie povrchov, vrátane podláh, na báze peroxidu vodíka a striebra, bez chlóru či alkoholu. Spoľahlivo ničí vírusy, baktérie, kvasinky, huby, plesne a spóry a bráni ich opätovnému rastu. Sanosil S003 Ag nie je toxický, mutagénny ani karcinogénny. Jeho reziduá sú voda, kyslík a stopové množstvo striebra. Je bezpečný pre životné prostredie, pre deti, zvieratá či rastliny. Je schválený na kontakt s potravinami, bez nutnosti oplachovania. Je vhodný na každodenné používanie. Bez preukázanej bakteriálnej rezistencie. Vhodný na profesionálne aplikácie, aj do domácností. Vhodný pre alergikov aj astmatikov. Bez zápachu. Spĺňa najprísnejšie štandardy HACCP.

Popis

Sanosil S003 Ag ničí baktérie, vírusy, plesne, kvasinky. Neobsahuje alkoholy, fenoly, aldehydy, KAZ a farbivá. Nevysušuje a nemení senzoriku ošetreného povrchu alebo vody. Je schválený na kontakt s potravinami, nemení ich chuť a vôňu. Na povrchu nezanecháva žiadne stopy, nie je potrebné ho oplachovať a neutralizovať, nie je korozívny. Má dlhotrvajúci účinok, je bez bakteriálnej rezistencie a je vhodný na všetky typy povrchov, vrátane kovu, kože, dreva, papiera, plastov. Spĺňa štandardy HACCP.

Oblasť použitia:
Sanosil S003 Ag je ideálnou voľbou pri profesionálnych aplikáciách v nápojovom, mliekarenskom, potravinárskom priemysle, na živočíšnych farmách, pri spracovaní mäsa, pri chove a spracovaní rýb, v poľnohospodárstve, v HoReCa sektore, v rôznych prevádzkach a službách ako napríklad v domovoch dôchodcov, v školách a v škôlkach, v zdravotníctve, v nemocniciach, v zdravotníckych zariadeniach, v kozmetickom a farmaceutickom priemysle, vo wellness svete, (bazény, filtre vzduchu a vody), v turizme, pri ošetrení kultúrnych a administratívnych priestorov. Svoje využitie má aj v domácnosti: kuchyne, sanitárne zariadenia, umývateľné plochy, stoly, pulty, dosky na krájanie, odpadkové koše, sedačky, koberce, mobilné telefóny, drobné predmety.

Čas na biocídny účinok:
V rozmedzí 1 – 60 min.

Dezinfekcia povrchov:
Ošetrený povrch musí byť zbavený hrubých nečistôt, neriedený prípravok aplikovať striekaním alebo mopom. Nechať pôsobiť 1 – 60 min.

Dezinfekcia ponorením:
Ponorenie do roztoku s pôsobením 2 – 4 hodiny. Roztok je možné opätovne použiť.

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Balenie

100 g, 500 g, 1 kg, 5 kg, 10 kg, 20 kg, 25 kg

Informácie

Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.