Akcia!

Dezinfekcia a čistenie povrchov SanoClean Forte

Od: 24,00 14,90 

Koncentrovaný čistiaci a dezinfekčný prostriedok, ktorý sa používa na kombinované čistenie a dezinfekciu vodných systémov a rozvodov v jednom kroku.

 

V prípade množstevného odberu nás kontaktujte prosím emailom.

Popis

Dlhotrvajúci účinok proti baktériám (grampozitívnym a gramnegatívnym), vírusom, kvasinkám, hubám a plesniam. Obsahuje zmes kompatibilných tenzidov, ktoré dosahujú ideálny čistiaci účinok proti prírodným a syntetickým tukom a mastnotám, organickej kontaminácií a anorganickým znečisťujúcim látkam. Prípravok je nepenivý a preto má dobrú priľnavosť na všetky povrchy vnútorných rozvodov a veľmi ľahko sa oplachuje.

Oblasť použitia:
všetky povrchy (plast, kov, sklo, keramika, kameň, porcelán, chróm-niklová oceľ, drevo, atď.). Šokové prečistenie: kontaminované vírivé vane, bazény, vodovodné potrubia, filtre, rezervoáre, zavlažovacie systémy, atď.

Čas na biocídny účinok:
1 – 2 hodiny (závisí od povrchovej štruktúry, znečistenia, teploty, mikrobiologickej záťaže a použitej koncentrácii prostriedku).

Dávkovanie:
v pomere 1:4 – 1:24 (podľa stupňa znečistenia a dezinfekcie, ktorý chcete dosiahnuť).

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Balenie

1 kg, 5 kg, 10 kg, 25 kg

Informácie

Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku H319: Spôsobuje vážne podráždenie očí