Akcia!

Dezinfekcia Sanosil S010 Ag

Od: 6,90 

Bezpečný dezinfekčný prostriedok na ošetrenie povrchov, priestoru či vody. Účinný pri vysokej kontaminácii. Sanosil S010 Ag funguje na báze peroxidu vodíka a striebra. Je bez chlóru a alkoholu. Spoľahlivo ničí vírusy, baktérie, kvasinky, huby, plesne a spóry a bráni ich opätovnému rastu. Oproti S003 Ag a S006 Ag obsahuje Sanosil S010 Ag vyšší obsah aktívnych zložiek. Má široké využitie. Je vhodný na operačné sály v nemocničnom prostredí ako aj v potravinárstve. Nie je toxický, mutagénny ani karcinogénny. Jeho reziduá sú voda, kyslík a stopové množstvo striebra. Je bezpečný pre životné prostredie, pre deti, zvieratá či rastliny. Nezaťažuje vodné zdroje. Je schválený na kontakt s potravinami, bez nutnosti oplachovania. Je vhodný na každodenné používanie. Bez preukázanej bakteriálnej rezistencie. Je vhodný na profesionálne aplikácie, aj do domácností. Vhodný pre alergikov aj astmatikov. Bez zápachu.

 

V prípade množstevného odberu nás kontaktujte prosím emailom.

Popis

Sanosil S010 Ag je účinný proti grampozitívnym a gramnegatívnym baktériám, spóry tvoriacim organizmom, vírusom (s ochranným obalom alebo bez neho), kvasinkám, hnilobe, plesniam, hubám, biofilmom a riasam ako aj širokému spektru prvokov. Nie je korozívny a je vhodný na všetky druhy povrchov (okrem povrchov s pigmentami na báze titánu). Nie je potrebné ho oplachovať a neutralizovať. Nefarbí a nezanecháva škvrny. Prostriedok je bez zápachu.

 

Oblasť použitia:

Sanosil S010 Ag je ideálnou voľbou pri profesionálnych aplikáciách povrchovej dezinfekcie, dezinfekcie ponorením, priestorovej dezinfekcie, hygienického zabezpečenia vody, ochrane TÚV proti Legionelle. Je ideálnou voľbou do nemocníc, zdravotníckych zariadení, veterinárnych kliník. Vhodný na dezinfekciu operačných sál.

Čas na biocídny účinok:
V rozmedzí 1 – 60 min.

Dezinfekcia povrchov:
Aplikácia rozprašovačom, utierkou, mopom alebo prístrojom EasyFog, resp. Halofogger.

Celopriestorová dezinfekcia:
Aplikácia pomocou prístroja Halofogger alebo Sanosil Q-Jet.

Dezinfekcia ponorením:
Ponorenie do roztoku s pôsobením 2 – 4 hodiny. Roztok je možné opätovne použiť.

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Balenie

500 g, 1 kg, 5 kg, 5kg+500g, 5kg+1kg, 10 kg, 10kg+500g, 10kg+1kg, 20 kg, 25 kg

Informácie

Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku H319: Spôsobuje vážne podráždenie očí