Akcia!

Dezinfekcia Sanosil PET pre zvieratká a veterinárne pomôcky a vybavenie

Od: 5,90 

Bezpečný, nedráždivý, vysoko účinný dezinfekčný prostriedok na báze peroxidu vodíka a koloidného striebra. Vhodný do domácností s domácim miláčikom, na ošetrenie chovateľských potrieb, na zvieracie farmy, či do veterinárnych kliník. Vhodný na každodenné používanie, bez preukázanej bakteriálnych rezistenie. Bez alkoholu, či chlóru, nedráždi dýchacie cesty a nepáli labky zvierat. Nie je potrebné ho oplachovať.

 

V prípade množstevného odberu nás kontaktujte prosím emailom.

Popis

Dezinfekcia Sanosil PET pre zvieratká a veterinárne pomôcky a vybavenie ničí baktérie, vírusy, plesne, kvasinky, hnilobu, biofilm a mikroorgnizmy spôsobujúce zápach. Neobsahuje alkoholy, fenoly, aldehydy, KAZ a farbivá. Nevysušuje a nemení senzoriku ošetreného povrchu alebo vody. Na povrchu nezanecháva žiadne stopy, nie je potrebné ju oplachovať a neutralizovať, nie je korozívna. Má dlhotrvajúci účinok, bez bakteriálnej rezistencie a je vhodná na všetky typy povrchov, vrátane kožených.

Oblasť použitia:
Ideálny prostriedok pre dezinfekciu pelechov pre zvieratá, ohrádok, búd, klietok, voliér, akvárií, misiek, zásobníkov na krmivo a vodu, kontajnerov na krmivo, škrabadiel a toaliet pre mačky, zajačiky, domáce králiky, morské prasiatka,.. Nedráždi dýchacie cesty a nepáli labky zvierat. Pri pravidelnom používaní odstraňuje pachy.

Účinnosť:
do 5 min. odstraňuje: Corona virus, H1N1 prasacia chrípka vírus typu A, H3N8 vírus typu A, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Candida albicans, Escherichia coli (E.coli), Listeria monocytogenes a do 15 min. odstraňuje: Bacillus cereus, Salmonella enteritidis, vírus hepatitídy A (HVA), írus hepatitídy B (HVB), Enterococcus faecalis a do 30 min. odstraňuje: MRSA, Aspergillus niger, Candida albicans, Poliovirus typ 1, Adenovirus typ 5, Chrípka typu A (H5N1, H5, H7, H9), Vtáčia chrípka a. i.

Čas na biocídny účinok:
V rozmedzí 1 – 60 min.

Dezinfekcia povrchov:
Ošetrený povrch musí byť zbavený hrubých nečistôt. Neriedený roztok nastriekať vo vzdialenosti 20 – 30 cm, alebo aplikovať mopom či jednorazovou utierkou a pred ďalšou manipuláciou treba nechať pôsobiť 1 – 60 min.

Dezinfekcia ponorením:
30 ml Sanosil PET / 1 l vody (3% roztok) a veci ponoriť do roztoku, nechať pôsobiť 2 – 4 hodiny, následne neoplachovať a nechať vyschnúť.

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Balenie

500 g, 1 kg, 5 kg, 5kg+500g, 5kg+1kg, 10 kg, 10kg+500g, 10kg+1kg, 20 kg, 25 kg

Informácie

Obrázok je ilustračný., Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.