Dezinfekcia proti plesni Sanosil FUNGUS

Od: 6,90 

Vysoko účinný fungicídny dezinfekčný prostriedok, ktorý účinne odstraňuje plesne, spóry, huby, hnilobu, kvasinky, vírusy, baktérie a je vhodný na všetky druhy povrchov. Vhodný aj na dezinfekciu priestoru či vody. Účinný pri vysokej kontaminácii. Funguje na báze peroxidu vodíka a striebra. Je bez chlóru a alkoholu. Nie je toxický, mutagénny ani karcinogénny. Jeho reziduá sú voda, kyslík a stopové množstvo striebra. Je bezpečný pre životné prostredie, pre deti, zvieratá či rastliny. Nezaťažuje vodné zdroje. Používa sa na ošetrenie pitnej aj úžitkovej vody. Je schválený na kontakt s potravinami, bez nutnosti oplachovania. Je vhodný na každodenné používanie. Bez preukázanej bakteriálnej rezistencie. Je vhodný na profesionálne aplikácie, aj do domácností. Vhodný pre alergikov aj astmatikov. Bez zápachu.

Popis

Odstraňuje rôzne druhy plesní (modrá, šedá, čierna, horká), spóry, huby, biofilm, hnilobu, kvasinky, vírusy, riasy, baktérie a široké spektrum prvokov. Nie je korozívny a je vhodný na všetky druhy povrchov (okrem povrchov s pigmentami na báze titánu). Nie je potrebné oplachovať a neutralizovať. Nefarbí a nezanecháva škvrny. Prostriedok je bez zápachu.

Oblasť použitia:
steny, stropy, murivo, omietky, podlahy, zariadenie v kúpeľni, na toalete, v kuchyni, tesnenia okolo okien, špáry, obklady, keramika, silikón, gumy a. i. Bez potreby oplachovania.

Čas na biocídny účinok:
V rozmedzí 1 – 60 min.

Dezinfekcia povrchov:
Prípravok nastriekať vo vzdialenosti 30 cm a 10 cm za okraj plesne. Po aplikácii môže nastať penenie, ktoré znamená odstraňovanie živých plesní. Nechať pôsobiť do zaschnutia. Následne pleseň odstrániť jednorazovou utierkou, neoplachovať. V prípade silnej kontaminácie, proces zopakovať. Pleseň pred postrekom neodstraňovať, aby nedošlo k rozptýleniu nebezpečných výtrusov.

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Balenie

500 g, 1 kg, 5 kg, 10 kg, 25 kg

Informácie

Obrázok je ilustračný., Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku H319: Spôsobuje vážne podráždenie očí