Akcia!

Dezinfekcia proti plesni Sanosil FUNGUS

Od: 6,90 

Vysoko účinný fungicídny dezinfekčný prostriedok, ktorý účinne odstraňuje plesne, spóry, huby, hnilobu, kvasinky, vírusy, baktérie a je vhodný na všetky druhy povrchov. Vhodný aj na dezinfekciu priestoru či vody. Účinný pri vysokej kontaminácii. Funguje na báze peroxidu vodíka a striebra. Je bez chlóru a alkoholu. Nie je toxický, mutagénny ani karcinogénny. Jeho reziduá sú voda, kyslík a stopové množstvo striebra. Je bezpečný pre životné prostredie, pre deti, zvieratá či rastliny. Nezaťažuje vodné zdroje. Používa sa na ošetrenie pitnej aj úžitkovej vody. Je schválený na kontakt s potravinami, bez nutnosti oplachovania. Je vhodný na každodenné používanie. Bez preukázanej bakteriálnej rezistencie. Je vhodný na profesionálne aplikácie, aj do domácností. Vhodný pre alergikov aj astmatikov. Bez zápachu.

 

V prípade množstevného odberu nás kontaktujte prosím emailom.

Popis

Odstraňuje rôzne druhy plesní (modrá, šedá, čierna, horká), spóry, huby, biofilm, hnilobu, kvasinky, vírusy, riasy, baktérie a široké spektrum prvokov. Nie je korozívny a je vhodný na všetky druhy povrchov (okrem povrchov s pigmentami na báze titánu). Nie je potrebné oplachovať a neutralizovať. Nefarbí a nezanecháva škvrny. Prostriedok je bez zápachu.

Oblasť použitia:
steny, stropy, murivo, omietky, podlahy, zariadenie v kúpeľni, na toalete, v kuchyni, tesnenia okolo okien, špáry, obklady, keramika, silikón, gumy a. i. Bez potreby oplachovania.

Čas na biocídny účinok:
V rozmedzí 1 – 60 min.

Dezinfekcia povrchov:
Prípravok nastriekať vo vzdialenosti 30 cm a 10 cm za okraj plesne. Po aplikácii môže nastať penenie, ktoré znamená odstraňovanie živých plesní. Nechať pôsobiť do zaschnutia. Následne pleseň odstrániť jednorazovou utierkou, neoplachovať. V prípade silnej kontaminácie, proces zopakovať. Pleseň pred postrekom neodstraňovať, aby nedošlo k rozptýleniu nebezpečných výtrusov.

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Balenie

500 g, 1 kg, 5 kg, 5kg+500g, 5kg+1kg, 10 kg, 10kg+500g, 10kg+1kg, 25 kg

Informácie

Obrázok je ilustračný., Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku H319: Spôsobuje vážne podráždenie očí