Akcia!

Dezinfekcia Sanosil JUNIOR na detské hračky a pomôcky

Od: 3,90 2,90 

Bezpečný, vysoko účinný dezinfekčný prostriedok na báze peroxidu vodíka a koloidného striebra, vhodný na každodennú dezinfekciu detských potrieb a hračiek. Bez preukázanej bakteriálnej rezistencie. Po aplikácii nie je potrebné ošetrené predmety oplachovať, nakoľko Sanosil nie je toxický, mutagénny ani karcinogénny. Jeho rezíduá sú voda, kyslík a stopové množstvo striebra. Neobsahuje alkohol ani chlór. Je bezpečný pre životné prostredie, pre deti, zvieratá či rastliny. Je schválený na kontakt s potravinami. Je bez zápachu či pridanej vône, vhodný pre alergikov aj astmatikov. Spĺňa najprísnejšie štandardy HACCP.

 

V prípade množstevného odberu nás kontaktujte prosím emailom.

Popis

Dezinfekcia Sanosil JUNIOR na detské hračky a pomôcky ničí baktérie, vírusy, plesne, kvasinky. Neobsahuje alkoholy, fenoly, aldehydy, KAZ a farbivá. Nevysušuje a nemení senzoriku ošetreného povrchu alebo vody. Je schválený na kontakt s potravinami, nemení ich chuť ani vôňu. Na povrchu nezanecháva žiadne stopy, nie je potrebné ho oplachovať a neutralizovať, nie je korozívny. Má dlhotrvajúci účinok, bez bakteriálnej rezistencie a je vhodný na všetky typy povrchov. Vyhovuje štandardom HACCP.

Oblasť použitia:
Ideálny do domácnosti s malými detičkami, do jasličiek, škôlok a škôl. Môže sa aplikovať na detské hračky s rôznym povrchom, vrátane textilu a plyšu, na detské potreby – dojčenské fľaše, poháriky, hrnčeky, misky, príbor, cumlíky, vaničky na kúpanie, detské nočníky, wc redukcie, koše na plienky,.. Po aplikácii nie je potrebné ošetrené predmety oplachovať.

Účinnosť::
Do 5 min. odstraňuje: Corona virus, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Candida albicans, Escherichia coli (E.coli), Listeria monocytogenes a do 15 min. odstraňuje: Bacillus cereus, Salmonella enteritidis, vírus hepatitídy A (HVA), vírus hepatitídy B (HVB), Enterococcus faecalis a. i.

Čas na biocídny účinok:
V rozmedzí 1 – 60 min.

Dezinfekcia povrchov:
Ošetrený povrch musí byť zbavený hrubých nečistôt. Neriedený prípravok aplikovať striekaním vo vzdialenosti 20 – 30 cm alebo jednorazovou utierkou a pred ďalšou manipuláciou treba nechať pôsobiť 1 – 60 min.

Dezinfekcia ponorením:
Ponorenie do roztoku s pôsobením 2 – 4 hodiny. Roztok je možné opätovne použiť.

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Balenie

100 g, 500 g, 1 kg, 5 kg, 5kg + 500g, 5kg + 1kg

Informácie

Obrázok je ilustračný., Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.