Zľava!

Dezinfekcia Sanosil JUNIOR

Od: 3,90 3,50 

Vysoko účinný dezinfekčný prostriedok na báze peroxidu vodíka a koloidného striebra s dlhotrvajúcim účinkom. Vhodný na detské potreby a hračky.

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie: ,

Popis

Sanosil JUNIOR ničí baktérie, vírusy, plesne, kvasinky. Neobsahuje alkoholy, fenoly, aldehydy, KAZ a farbivá. Nevysušuje a nemení senzoriku ošetreného povrchu alebo vody. Je schválený na kontakt s potravinami, nemení ich chuť ani vôňu. Na povrchu nezanecháva žiadne stopy, nie je potrebné ho oplachovať a neutralizovať, nie je korozívny. Má dlhotrvajúci účinok, bez bakteriálnej rezistencie a je vhodný na všetky typy povrchov. Vyhovuje štandardom HACCP.

Oblasť použitia:
detské hračky s rôznym povrchom, vrátane textilu a plyšu, detské potreby – dojčenské fľaše, poháriky, hrnčeky, misky, príbor, cumlíky, vaničky na kúpanie, detské nočníky, wc redukcie, koše na plienky a. i.

Účinnosť::
Do 5 min. odstraňuje: Corona virus, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Candida albicans, Escherichia coli (E.coli), Listeria monocytogenes a do 15 min. odstraňuje: Bacillus cereus, Salmonella enteritidis, vírus hepatitídy A (HVA), vírus hepatitídy B (HVB), Enterococcus faecalis a. i.

Zloženie:
1,5 g/100 g (1,5 %) peroxidu vodíka CAS 7722-84-1, 0,003 g/100 g (0,003 %) striebra CAS 7440-22-4.

Čas na biocídny účinok:
V rozmedzí 1 – 60 min.

Hygienická dezinfekcia rúk: Podľa normy EN 1500
2 x 3 ml (aplikovať 3 ml Sanosil do dlane a dôkladne rozotrieť v rukách až po zápästia po dobu 30 sek., opláchnuť a potom celú procedúru zopakovať).

Dezinfekcia povrchov:
Ošetrený povrch musí byť zbavený hrubých nečistôt. Neriedený prípravok aplikovať striekaním vo vzdialenosti 20 – 30 cm alebo mopom a pred ďalšou manipuláciou treba nechať pôsobiť 1 – 60 min.

Dezinfekcia ponorením:
Ponorenie do roztoku s pôsobením 2 – 4 hodiny. Roztok je možné opätovne použiť.

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Balenie

100 g, 500 g, 1 kg, 5 kg

Použitie