Dezinfekcia a úprava vody Sanosil FLOWERS

3,90 

Vysoko účinný dezinfekčný prostriedok na báze peroxidu vodíka a koloidného striebra. Ideálny na ošetrenie vody pre rezané kvety. Hygienicky chráni vodu a tým predlžuje životnosť kvetov, zároveň zabraňuje tvorbe biofilmov na povrchu váz, čo uľahčuje ich čistenie.

Katalógové číslo: - Kategórie: ,

Popis

Sanosil FLOWERS ničí baktérie, vírusy, plesne, kvasinky. Neobsahuje alkoholy, fenoly, aldehydy, KAZ a farbivá. Nevysušuje a nemení senzoriku ošetreného povrchu alebo vody.  Na povrchu nezanecháva žiadne stopy, nie je potrebné ho oplachovať a neutralizovať, nie je korozívny. Má dlhotrvajúci účinok, bez bakteriálnej rezistencie a je vhodný na všetky typy povrchov.

Oblasť použitia:
Dezinfekcia vody pre rezané kvety, dezinfekcia polievacej vody pre rastliny a kvety, dezinfekcia váz a nádob na kvety. Je skvelou voľbou aj pri presádzaní rastlín, spoľahlivo dezinfikuje nádoby, kvetináče a zamedzuje šíreniu baktérií, plesní a húb.

Čas na biocídny účinok:
V rozmedzí 1 – 60 min.

Dávkovanie:
3 streky na 500 ml vody.

Dezinfekcia povrchov:
Nastriekať vo vzdialenosti 20 – 30 cm, neoplachovať. Ošetrovaný povrch musí byť zbavený hrubých nečistôt, ktoré by mohli zabrániť kontaktu prípravku s povrchom.

Dezinfekcia ponorením:
Ponorenie malých častí do roztoku a nechať pôsobiť 2 – 4 hodiny. Roztok je možné opätovne použiť.

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Balenie

100 g

Informácie

Obrázok je ilustračný., Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.