Akcia!

Dezinfekcia univerzálna Sanosil UNI

Od: 3,90 2,90 

Bezpečný, vysoko účinný univerzálny prostriedok na dezinfekciu povrchov pre každodenné použitie na báze peroxidu vodíka a koloidného striebra. Bez alkoholu a chlóru. Bezpečný pre životné prostredie, ľudí, zvieratá aj rastliny. Ideálny na použitie v domácnosti, aj v kuchyni. Schválený na kontakt s potravinami bez nutnosti oplachovania.

 

V prípade množstevného odberu nás kontaktujte prosím emailom.

Popis

Univerzálna dezinfekcia Sanosil UNI ničí baktérie, vírusy, plesne, kvasinky. Neobsahuje alkoholy, fenoly, aldehydy, KAZ a farbivá. Nevysušuje a nemení senzoriku ošetreného povrchu alebo vody. Je schválená na kontakt s potravinami, nemení ich chuť ani vôňu. Na povrchu nezanecháva žiadne stopy, nie je potrebné ju oplachovať a neutralizovať, nie je korozívna. Má dlhotrvajúci účinok, bez bakteriálnej rezistencie a je vhodná na všetky typy povrchov. Vyhovuje štandardom HACCP.

Oblasť použitia:
kuchyne, sanitárne zariadenia, umývateľné plochy, stoly, pulty, dosky na krájanie, odpadkové koše, sedačky, koberce, mobilné telefóny, drobné predmety (nožničky, kľúče, a. i.). Prostriedok je vhodný na ošetrenie kožených výrobkov (alebo výrobkov z kože).

Účinnosť:
Do 5 min. odstraňuje: Corona virus, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Candida albicans, Escherichia coli (E.coli), Listeria monocytogenes a do 15 min. odstraňuje: Bacillus cereus, Salmonella enteritidis, vírus hepatitídy A (HVA), vírus hepatitídy B (HVB), Enterococcus faecalis a. i.

Čas na biocídny účinok:
V rozmedzí 1 – 60 min.

Dezinfekcia povrchov:
Ošetrený povrch musí byť zbavený hrubých nečistôt, neriedený prípravok aplikovať striekaním, mopom či jednorazovou utierkou. Nechať pôsobiť 1 – 60 min.

Dezinfekcia ponorením:
Ponorenie do roztoku s pôsobením 2 – 4 hodiny. Roztok je možné opätovne použiť.

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Balenie

100 g, 500 g, 1 kg, 5 kg, 5kg + 500g, 5kg + 1kg, 10 kg, 10kg + 500g, 10kg + 1kg, 20 kg, 25 kg

Informácie

Obrázok je ilustračný., Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.