Akcia!

Dezinfekcia Sanosil S006 Ag

Od: 5,90 

Účinná a zároveň bezpečná švajčiarska dezinfekcia na ošetrenie povrchov, vrátane podláh, na báze peroxidu vodíka a striebra, bez chlóru či alkoholu. Spoľahlivo ničí vírusy, baktérie, kvasinky, huby, plesne a spóry a bráni ich opätovnému rastu. Oproti S003 Ag obsahuje Sanosil S006 Ag vyšší obsah aktívnych zložiek a je vhodnejší na dezinfikovanie veľmi znečistených alebo organicky kontaminovaných povrchov. Je vhodný v prípadoch, kedy pred dezinfekciou nie je možné dôkladné čistenie, alebo je potrebný rýchlejší účinok. Nie je toxický, mutagénny ani karcinogénny. Jeho reziduá sú voda, kyslík a stopové množstvo striebra. Je bezpečný pre životné prostredie, pre deti, zvieratá či rastliny. Je schválený na kontakt s potravinami, bez nutnosti oplachovania. Je vhodný na každodenné používanie. Bez preukázanej bakteriálnej rezistencie. Vhodný na profesionálne aplikácie, aj do domácností. Vhodný pre alergikov aj astmatikov. Bez zápachu.

 

V prípade množstevného odberu nás kontaktujte prosím emailom.

Popis

Sanosil S006 Ag ničí baktérie, vírusy, plesne, kvasinky, hnilobu, biofilm a mikroorgnizmy spôsobujúce zápach. Neobsahuje alkoholy, fenoly, aldehydy, KAZ a farbivá. Nevysušuje a nemení senzoriku ošetreného povrchu alebo vody. Na povrchu nezanecháva žiadne stopy, nie je potrebné ho oplachovať a neutralizovať, nie je korozívny. Má dlhotrvajúci účinok bez bakteriálnej rezistencie a je vhodný na všetky typy povrchov, vrátane kožených.

 

Oblasť použitia:
Sanosil S006 Ag je ideálnou voľbou pri profesionálnych aplikáciách v rizikovom prostredí – v športových, zdravotníckych a veterinárnych zariadeniach, na farmách, v domovoch dôchodcov, v sanatóriách, v kúpeľoch, v administratívnych budovách, v kanceláriách či v open space priestoroch. Je vhodný na dezinfekciu športovej a pracovnej obuvi, textílií, výstroja, masiek a OOPP. V domácnosti je určený na pranie všetkých druhov bielizne s výnimkou hodvábu. Používa sa na dezinfekciu klimatizácií a filtrov, ale aj matracov.

Čas na biocídny účinok:
V rozmedzí 1 – 60 min.

Dezinfekcia povrchov:
Aplikácia rozprašovačom, utierkou, mopom alebo prístrojom, napr. EasyFog.

Dezinfekcia ponorením:
30 ml Sanosil S006 Ag / 1 l vody (3% roztok) a veci ponoriť do roztoku, nechať pôsobiť 2 – 4 hodiny.

Dezinfekcia pri praní:
30 ml Sanosil S006 Ag / 1l vody (3% roztok).

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Balenie

500 g, 1 kg, 5 kg, 5kg+500g, 5kg+1kg, 10 kg, 10kg+500g, 10kg+1kg, 20 kg, 25 kg

Informácie

Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.