Dezinfekcia Sanosil S006 Ag

Od: 5,90 

Účinná a zároveň bezpečná švajčiarska dezinfekcia na ošetrenie povrchov, vrátane podláh, na báze peroxidu vodíka a striebra, bez chlóru či alkoholu. Spoľahlivo ničí vírusy, baktérie, kvasinky, huby, plesne a spóry a bráni ich opätovnému rastu. Oproti S003 Ag obsahuje Sanosil S006 Ag vyšší obsah aktívnych zložiek a je vhodnejší na dezinfikovanie veľmi znečistených alebo organicky kontaminovaných povrchov. Je vhodný v prípadoch, kedy pred dezinfekciou nie je možné dôkladné čistenie, alebo je potrebný rýchlejší účinok. Nie je toxický, mutagénny ani karcinogénny. Jeho reziduá sú voda, kyslík a stopové množstvo striebra. Je bezpečný pre životné prostredie, pre deti, zvieratá či rastliny. Je schválený na kontakt s potravinami, bez nutnosti oplachovania. Je vhodný na každodenné používanie. Bez preukázanej bakteriálnej rezistencie. Vhodný na profesionálne aplikácie, aj do domácností. Vhodný pre alergikov aj astmatikov. Bez zápachu.

Popis

Sanosil S006 Ag ničí baktérie, vírusy, plesne, kvasinky, hnilobu, biofilm a mikroorgnizmy spôsobujúce zápach. Neobsahuje alkoholy, fenoly, aldehydy, KAZ a farbivá. Nevysušuje a nemení senzoriku ošetreného povrchu alebo vody. Na povrchu nezanecháva žiadne stopy, nie je potrebné ho oplachovať a neutralizovať, nie je korozívny. Má dlhotrvajúci účinok bez bakteriálnej rezistencie a je vhodný na všetky typy povrchov, vrátane kožených.

Oblasť použitia:
Sanosil S006 Ag je ideálnou voľbou pri profesionálnych aplikáciách v rizikovom prostredí – v športových, zdravotníckych a veterinárnych zariadeniach, na farmách, v domovoch dôchodcov, v sanatóriách, v kúpeľoch, v administratívnych budovách, v kanceláriách či v open space priestoroch. Je vhodný na dezinfekciu športovej a pracovnej obuvi, textílií, výstroja, masiek a OOPP. V domácnosti je určený na pranie všetkých druhov bielizne s výnimkou hodvábu. Používa sa na dezinfekciu klimatizácií a filtrov, ale aj matracov.

Čas na biocídny účinok:
V rozmedzí 1 – 60 min.

Dezinfekcia povrchov:
Aplikácia rozprašovačom, utierkou, mopom alebo prístrojom, napr. EasyFog.

Dezinfekcia ponorením:
30 ml Sanosil S006 Ag / 1 l vody (3% roztok) a veci ponoriť do roztoku, nechať pôsobiť 2 – 4 hodiny.

Dezinfekcia pri praní:
30 ml Sanosil S006 Ag / 1l vody (3% roztok).

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Balenie

500 g, 1 kg, 5 kg, 10 kg, 20 kg, 25 kg

Informácie

Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.