Odstránenie zápachu Sanosorb ODOUR

12,90 

Roztok určený na trvalú neutralizáciu nepríjemných zápachov biologického pôvodu ako hniloba, odpad, exkrementy, zvieracie pachy, atď.

 

V prípade množstevného odberu nás kontaktujte prosím emailom.

Katalógové číslo: - Kategórie:

Popis

Sanosorb je určený na priame použitie s okamžitou účinnosťou, je rozpustný vo vode. Je šetrný k životnému prostrediu a je výborne bio degradovateľný.

Oblasť použitia:
Eliminácia pachov, ktoré sú dôsledkom hnilobných procesov, neutralizácia zápachov biologických zdrojov ako voda resp. odpadová voda, zvieracie pachy, mačacie debničky, plesne, odpadkové koše, bežecké topánky, potenie nôh, atď.

 

Čas na účinok:
V rozmedzí 1 – 60 min.

Aplikácia:
Neriedený Sanosorb nastriekať na zdroj zápachu. Účinok sa prejaví v krátkom čase. Ak zápach pretrváva, zopakovať. V plynnej fáze / vzduch (napr. prasknutie kanalizačného potrubia, zatuchnutý byt): Odstrániť zdroj zápachu, dezinfikovať aerosólom Sanosil S003 Ag. Po 3 – 4 h aplikovať Sanosorb. Rozrieďte Sanosorb vodou v pomere 1:1 až 1:4 a rozprášte roztok pomocou prístroja na tvorbu hmloviny napr. EasyFog. Po uplynutí cca 2 h skontrolujte zápach. Ak je to nevyhnutné, opakujte ošetrenie až do úplnej neutralizácie zápachu. Vsiaknuté tekutiny (napr. hnijúce tekutiny, krv, mlieko, tekutiny vytekajúce z odpadkových košov): Čo najdôkladnejšie vyčistite postihnutú plochu. Použite čistič so silnou schopnosťou rozpúšťania bielkovín a mastnôt, SanoClean AR.

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Balenie

1 kg