Prostriedok na úpravu vody Prolifoss ST.E

Bakteriálno-enzymatický prípravok špeciálne vyvinutý na reaktiváciu a prevádzku čističiek odpadových vôd (biologické filtre) a kalojemov (bio-oxidácia vodných nádrží), atď.

Katalógové číslo: - Kategórie:

Popis

Účinok prípravku je založený na špecifických vlastnostiach enzýmov a baktérií, ktorých kombinácia umožňuje skvapalnenie a rozklad všetkých organických materiálov. Prostriedok je kompletne biologicky rozložiteľný, nezaťažuje odpadové vody a neohrozuje životné prostredie. Nie je to chemický produkt, neobsahuje kyseliny, toxické, korozívne, patogénne látky a nie je škodlivý pre ľudí a zvieratá. Nekorozívny, vhodný na všetky druhy povrchov.

Oblasť použitia:
Kalojemy a čističky odpadových vôd, ktoré sú preťažené či ekologicky poškodené, urýchľuje prevádzku nových a „zadusených“ čističiek a čističiek zaťažených tukmi.

Dávkovanie (všeobecne):
Prolifoss ST.E prášok sa používa najmä pre malé čističky
Rozpustiť prášok v pomere 1:10 vo vlažnej vode (maximálne 35 °C) a jemne miešať niekoľko minút. Nechať stáť 30 – 45 minút, aby mohol začať proces reprodukcie mikroorganizmov. Potom pridať túto emulziu do vstupného prúdu alebo do časti mikrobiologického spracovania čističky po hlavnom prítoku odpadu do čističky.

Prolifoss ST.E kvapalina pre stredné a veľké čističky
Potrebné množstvo sa dávkuje sa ručne alebo pomocou plnoautomatického dávkovacieho zariadenia Sanosil priamo na vstup do prevzdušňovacej nádrže.

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Balenie

1 kg