Prostriedok na úpravu odpadu a vody Prolibac

54,00 

Účinný enzymaticko-bakteriálny produkt na biologickú degradáciu rastlinných a živočíšnych tukov (tzv. extrahovateľných látok s výnimkou minerálneho oleja).

Katalógové číslo: - Kategórie: ,

Popis

Skvapalňuje a biologicky rozkladá tuky v extraktore tukov, ktoré sú zle fungujúce, upchaté alebo plné. Nevznikajú žiadne nepríjemné zápachy a únik kalov. Prostriedok je kompletne biologicky rozložiteľný, nezaťažuje odpadové vody a neohrozuje životné prostredie. Nie je to chemický produkt, neobsahuje kyseliny, toxické, korozívne, patogénne látky a nie je škodlivý pre ľudí a zvieratá. Nekorozívny, vhodný na všetky druhy povrchov.

Oblasť použitia:
Extraktory tuku v reštauráciách, hoteloch, kantínach, kuchyniach, atď., v potravinárskom priemysle (prevádzky na spracovanie mäsa a rýb), čističky odpadových vôd.

Dávkovanie (všeobecne):
Prolibac prášok sa používa hlavne pre malé extraktory tukov.
Zmiešať množstvo prášku Prolibac uvedené v tabuľke spotreby (pozri ďalšie strany) v pomere 1:10 s vlažnou vodou (max. 35 °C) a nechať stáť 30 minút. Táto fáza je potrebná na to, aby sa mohol začať proces reprodukcie mikroorganizmov. Zmes naliať do odtoku.

Prolibac kvapalina pre stredné a veľké extraktory tukov.
Potrebné množstvo produktu sa naleje priamo na vstup do extraktora tukov – bez akejkoľvek úpravy – ručne alebo pomocou automatického dávkovacieho zariadenia Sanosil.

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Balenie

1 kg