Dezinfekčné zariadenie Halofogger

Zariadenia na aerosólovú aplikáciu dezinfekčných prostriedkov Sanosil. Ultra jemné kvapôčky sa po rozprášení rozšíria do celého priestoru, po niekoľkých minútach aerosólový spad pokryje celú ošetrovanú oblasť. Tenký film dezinfikuje všetky povrchy. Nezanecháva na nich žiadne usadeniny, takže ich netreba dodatočne umývať, utierať alebo neutralizovať. Keďže prípravky Sanosil na báze peroxidu vodíka a koloidného striebra neškodia povrchom ani kvetom a rastlinám, nie je potrebné ich zakrývať alebo vynášať von z miestnosti. Aplikácia dezinfekcie nevytvára zápach.

 

Cena je na vyžiadanie

Popis

Bezpečná a jednoduchá manipulácia
Ošetrovaná oblasť je zahmlená v priebehu niekoľkých minút. Po cca. 90-tich minútach od skončenia aplikácie sa môže priestor opäť používať.

Spoľahlivosť
Jemný aerosól sa po rozprášení vznáša v ovzduší. Elektricky nabité ióny celkom vyplnia priestor, pri následnom spade sa účinné látky dostanú na všetky povrchy (kľučky, stoly, klávesnice, a pod.) a vydezinfikujú ich.

Účinnosť
Aplikácia bezpečne likviduje 99,9999 % baktérií, vírusov, plesní a spór, vrátane MRSA (Methicilín-rezistentný Staphylococcus Aureus), H1N1 (prasacia chrípka), Rhinovirus, E-Coli, Salmonely a ďalších.

Minimálne nároky na obsluhu
Po naplnení zásobníka dezinfekčným prostriedkom a stlačení tlačidla Štart je celý proces automatický a nevyžaduje zásah obslužného personálu.